Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Kolekcia Climacool

(produkty 519)
1 / 11
Strana:z 11

Príjemné sucho a chladenie

Kolekcia Climacool je určená pre všetkých, ktorí berú šport naozaj vážne a chcú dosahovať čo najlepšie výsledky. Na detailoch záleží a adidas to dobre vie, preto vyrobil technológiu, ktorá nielen dokonale odvádza pot od tela, ale zároveň dokáže príjemne regulovať telesnú teplotu tak, aby ste sa mohli maximálne sústrediť na svoj výkon.

Správne použitie technológií

Aby mohli oblečenie a doplnky z kolekcie Climacool naozaj dobre spĺňať svoj účel, je potrebné ich správne využitie. Keďže ide o materiály, ktoré dokážu dobre regulovať telesnú teplotu a odvádzať pot od pokožky, je nutné nosiť ich priamo na tele ako úplne prvú, základnú vrstvu tréningového kompletu. Odmenou vám bude príjemné vetranie zabezpečené 3D látkami a vetracími kanálikmi, ktoré umožnia vzduchu cirkulovať priamo pri vašej pokožke, vďaka čomu budú znižovať teplotu a s ňou spojené potenie či pocit horúčavy. Kolekcia Climacool je prvou vrstvou z celého princípu vrstvenia športového oblečenia Clima365 od adidas.

Široké využitie

Široké využitie tejto technológie je jednou z kľúčových vlastností pri celkovom pocite chladenia počas športových výkonov. Ak sa teda potrebujete postarať o správnu reguláciu teploty svojho tela, môžete využiť celý komplet z kolekcie adidas Climacool. Táto technológia sa totiž využíva v tričkách, tréningových teplákoch, bundách, šortkách, legínach, ale dokonca aj pri spodnej bielizni a obuvi. Obuv v tejto kolekcii je vyslovene športová, takže tu nájdete bežecké topánky, ale aj obľúbené kopačky a topánky určené na mnoho ďalších športov. Jedným z úspešných radov topánok, ktoré spadajú do kolekcie Climacool, je séria topánok Terrex Climacool.

Nech už sa venujete akémukoľvek športu a nech už ho robíte profesionálne alebo rekreačne, technológiu Climacool môžete vždy využiť ako základný stavebný prvok vášho tréningového outfitu. Dôležité je, aby ste sa držali princípov vrstvenia Clima365 a oblečenie s technológiou Climacool používali vždy priamo pri pokožke. Či už je zima, alebo horúci letný deň, táto technológia má vždy svoje opodstatnenie a pomôže vám podať ten najlepší výkon.