alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas

CLIMAWARM

 
[72]
1 / 2
Strana:z 2

Porazte zimu!

Technológia adidas Climawarm vám umožní trénovať aj v zime. Vďaka tomu sa viac nemusíte obávať chladu či nepríjemných mínusových teplôt. Technológia adidas Climawarm je totiž systém tepelnej izolácie, ktorý vás dokonale ochráni pred chladným počasím.

Izolácia tohto typu je unikátnym spojením ľahkých a priedušných materiálov s vlastnosťami vhodnými pre uchovanie tepla pri tele. Látka využívaná v systéme Climawarm je tvorená z hustých syntetických vlákien. Vďaka tomu ostane vaše oblečenie ľahké, tvárne, ale zároveň nedovolí teplu, ktoré vytvára vaše telo, aby tak rýchlo uniklo. Vlákna teda zohrávajú dôležitú úlohu pri zahrievaní. Sú duté, takže samotný vzduch, ktorý sa zahrieva od tela, pôsobí ako výborný izolant. Tieto vlákna sú však od seba dostatočne vzdialené na to, aby umožnili aj jednoduché a rýchle odparenie potu, čo dokážu aj pri vyššej fyzickej námahe. Climawarm zvyšuje priedušnosť a udržiava sucho počas tréningu. Kľúčom k zastaveniu akumulácie potu v chladnom počasí je prevencia pred prehriatím. Časti vášho tela, ktoré produkujú najväčšie množstvo tepla, sú často nechránené oproti častiam, ktoré sú naopak najprístupnejšie ku konvektívnej strate tepla. Polopriepustná látka umožňuje prenos tepla do prostredia počas doby, keď budete fyzicky aktívni, a zároveň vás ochráni, keď budete vystavení silnému vetru, dažďu či snehu. adidas túto technológiu vymyslel tak, aby izolovala najmä na miestach, ktoré sú pre vaše telo dôležité. Vďaka tomu si môžete byť istí, že tam, kde teplo vyžaruje silnejšie, sa nebudete prehrievať, a naopak na ostatných miestach vám zasa nebude zima.

Zima? Nevadí!

adidas Climawarm je k dispozícii v rade produktov. Oceníte ich, ak sa venujete behu, futbalu, cyklistike, outdoorovým športom a samozrejme zimným športom. Nájdete ju v čapiciach, topánkach, bundách, mikinách či teplákoch. V tomto oblečení zostanete v teple aj v studenom počasí. Ak patríte medzi srdciarov, ktorí nevynechávajú tréning ani v zime, môžete si byť istí, že svoje telo udržíte vždy v suchu a teple. Oblečení v produktoch s technológiou adidas Climawarm môžete ukázať, že sa chladu nebojíte!