alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Športové súpravy

 
[382]
Dres Arsenal 22/23 Home
Dres Argentina 22 Away
Dres Manchester United 22/23 Home
Dres Arsenal 22/23 Third
Dres Manchester United 22/23 Away
Dres Manchester United 22/23 Home Authentic
Dres Manchester United 22/23 Away
Dres Ajax Amsterdam 22/23 Third
Dres Real Madrid 22/23 Home
Dres Juventus 22/23 Home
Dres FC Bayern 22/23 Third
Dres Ajax Amsterdam 22/23 Home
Dres Arsenal 22/23 Home
Dres Manchester United 22/23 Long Sleeve Home
Dres Juventus 22/23 Away
Dres Real Madrid Condivo 22 Training
Dres Arsenal 22/23 Away
Súprava Manchester United 22/23 Home Mini
Dres FC Schalke 04 22/23 Away
Dres Juventus 22/23 Third
Dres Manchester United 22/23 Third
Dres Arsenal 22/23 Away
Dres Juventus 22/23 Away
Ponožky Real Madrid 22/23 Away
Dres Real Madrid Pre-Match
Súprava Manchester United 22/23 Third Mini
Dres Arsenal Condivo 22 Training
Dres Manchester United 22/23 Third
Dres Argentina 22 Home
Dres Germany 22 Home Authentic
Dres Manchester United 22/23 Third Authentic
Dres Spain 22 Home Authentic
Dres Argentina 22 Away
FCB WIESN JSY Y
Dres Juventus 22/23 Third
Dres Manchester United 22/23 Home
Dres Belgium 22 Away Authentic
Dres Belgium 22 Home Authentic
Dres Arsenal Condivo 22 Training
Dres Germany 22 Away Authentic
Dres Real Madrid 22/23 Away
Dres FC Bayern 22/23 Third
Dres Real Madrid 22/23 Home
1 / 8
Strana:z 8

Športové súpravy pre budúce futbalové hviezdy

Sú kopačky už odmalička tvojim najlepším priateľom a lopta každodennou výzvou? Rád tráviš svoj čas na ihrisku a užívaš si dynamické zápasy, kedy si dáš poriadne do tela? So športovými súpravami adidas to máš parádne rozbehnuté na budúcu úspešnú futbalovú kariéru! V ponuke je veľké množstvo dresov s prislúchajúcimi kraťasmi, vďaka ktorým budeš na ihrisku doslova žiariť. Vyber si dres s vyšívaným erbom svojho obľúbeného tímu alebo si dokonca vyber taký, ktorý oficiálne nosia i futbaloví hráči! Nájdeš ich v rôznych strihoch od toho klasického rovného po voľnejší strih. Ich farebné prevedenie si tiež môžeš zvoliť podľa vlastných preferencii - to svoje si skrátka nájde každý. Okrem moderného dizajnu sú špeciálne aj vďaka svojim skvelým funkčným vlastnostiam, takže sa nemusíš bať, že s nimi kopneš vedľa.

Športové úbory, ktoré ti prinesú víťazstvo

Byť úspešným futbalistom znamená byť vytrvalý a vždy v strehu. Preto je dôležité, aby si pri pohybe nebol ničím obmedzovaný. Športové súpravy adidas ti dožičia chvíle slávy vďaka ich unikátnemu strihu, ktorý sa prispôsobí prirodzene telu, takže ti nebude brániť ani pri tých najväčších výkopoch. Navyše sú veľmi ľahké a znižujú odpor vzduchu, čo ti umožní pohybovať sa po ihrisku rýchlo ako víchor. Sú vyrobené z jemného materiálu, ktorý absorbuje vlhkosť, čím ti poskytujú maximálne pohodlie. Nie je nič horšie, ako keď horúce počasie neplánovane zasahuje do diania hry. Ty však nemusíš mať obavy z prudkého slnka – dresy sú vybavené sieťovinovými plochami na vnútornej strane rukávov, čím zabezpečujú vetranie pokožky, a ich rýchloschnúca konštrukcia ti dožičí príjemné chladenie aj v tom najväčšom nasadení. Takže sa môžeš maximálne sústrediť na hru a nemusíš myslieť na nič iné. Ich ďalšou výbornou vlastnosťou je variabilné využitie – okrem aktívnych tréningov či dôležitých zápasov si dresy môžeš kľudne obliecť i vo svojom voľnom čase ako pravý športovec. Na detailoch záleží, obvzlášť vo futbale. Termotlačou vyhotovené detaily v podobe bezšvových erbov dodávajú dresom ešte ľahšiu konštrukciu. Zostaň srdcom futbalista a podaj svoj neprekonateľný výkon v športových súpravách adidas.