Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Tenisky • DragonBallZ

(produkty 1)

Zberateľská edícia

Unikátne kúsky zo série adidas Originals x tenisky Dragonball Z nie sú iba obyčajné topánky. Každý z párov topánok je venovaný jednému z hrdinov alebo zloduchov série Dragonball. Kolekcia takto vzdáva hold trom impozantným súbojom a siedmim jedinečným dragonballom. Každú škatuľu od tenisiek zdobí vlastná potlač s dragonballom a jednotlivé tenisky majú jedinečne umiestnený odkaz na sériu. Okrem toho sa na vložke nachádza logo kolekcie adidas Originals x Dragonball. Medzi charakteristické Equipment prvky patria aj autentické 3-Stripes z popruhovej tkaniny a rovnaký motív tvarovaný na podrážke topánky, čo je odkaz na bežeckú sériu Equipment z 90. rokov. Navyše, po zozbieraní všetkých topánok môžete zo škatúľ vytvoriť jedinečný obraz so všetkými postavami.

Okrem unikátneho sfarbenia a pestrých a farebných motívov s výraznými prvkami majú tenisky Dragonball Z spoločné aj to, že ich základ vždy tvoria prémiové a obľúbené kúsky. Viditeľné prvky sú odkazy na dračie šupiny alebo farebné motívy inšpirované outfitom hrdinu. Medzi nich patria napríklad Goku s teniskami adidas ZX 500 RM, Frieza s modelom Yung-1, Son Gohan a model Deerupt, Cell a jeho verzia Prophere, Vegeta a model Ultra Tech, či Majin Buu a Kamanda. Shenrona a Super Shenrona znázorňuje model EQT Support Mid Adv Primeknit.

Veľké množstvo limitovaných edícií

Tenisky Dragonball Z, odkazujúce na ikonické boje v seriály, nie sú jedinou zberateľskou raritou z dielne adidas. Pre milovníkov a milovníčky zberateľských kúskov je k dispozícii ešte množstvo typov topánok, pripravených na báze rôznych spoluprác s dizajnérmi. Tieto topánky sú vyrábané vo veľmi malých či časovo obmedzených sériách. Práve medzi takýmito sériami nájdete dizajnérsku spoluprácu s obľúbeným Pharrellom Williamsom, ktorý farebne oživil množstvo sérií adidas. Všetkých priaznivcov konkrétnych modelov topánok adidas poteší vzácnymi zberateľskými topánkami v modelových radách. V ponuke nájdete napríklad limitované edície kopačiek, obľúbených ikonických streetových topánok, ale aj horúcich, moderných noviniek.