adidas
Zadarmo dodanie viac ako € 50*
Bezplatné vrátenie tovaru do 30 dní
Vyberte si z viac, ako 7000 produktov

Tréningová Obuv pre Ženy

(36 produkty)
  • Cena (nízka až vysoká)
  • Od najnovších
  • Najpredávanejšie
  • Cena (vysoká až nízka)
  • Najobľúbenejšie

Dámska tréningová obuv

Najnovšia kolekcia tréningovej obuvi adidas pre ženy posunie tvoj tréning na novú úroven. Vyber si z množstva štýlov, podla toho, ako trénuješ - ci už v posilnovni, vonku, na tréningy s vysokou intenzitou alebo vytrvalostné tréningy.

Ako si vybrat najlepšiu dámsku tréningovú obuv

Pre úspešný tréning je výber dokonalej tréningovej obuvi nevyhnutnostou. So správnymi teniskami vytažíš z každého tréningu maximum a minimalizuješ možné zranenia.

Ako trénuješ?

Aeróbne tréningy a tréningy v posilnovni si vyžadujú množstvo bocných pohybov a casto vytvárajú tlak na chodidlá. Bežiace pásy, výskoky a intervalové tréningy s vysokou intenzitou otestujú nielen teba, ale aj výdrž tvojich tenisiek. Takže, ak máš v pláne použit klasické bežecké tenisky, ešte si to premysli! Ak chceš vytažit zo svojich tréningov maximum a potrebuješ podporu pri každom pohybe, vyber si z dokonale sediacich modelov dámskych tenisiek adidas.

Ak sa tvoj tréning tocí okolo behu - ci už na bežiacom páse alebo na trati, naša dámska bežecká obuv ti pomôže zdolávat kilometre bez zbytocných problémov.

Viac s boost

Technológia boost™ pomáha maximalizovat tvoj pocas tréningu vdaka vlastnostiam, ktoré navracajú energiu. Medzipodrážka boost™ absorbuje otrasy, co pocítiš pri každom kroku. Pozri si, ktoré modely sú dostupné v našej dámskej kolekcii tenisiek s boost™

Najlepšie dámske tenisky

Sútažné tréningy si vyžadujú silnú športovú výbavu. Trénuj štýlovo v prvotriednej kolekcii dámskej tréningovej obuvi od adidas by Stella McCartney A pre akcné dievcatá po celom svete máme kolekciu StellaSport, ktorá kombinuje výrazný štýl s maximálnou funkcnostou.