Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Tréningová Obuv pre Ženy

 
[62]
1 / 2
Strana:z 2

Dámska tréningová obuv

Najnovšia kolekcia tréningovej obuvi adidas pre ženy posunie tvoj tréning na novú úroveň. Vyber si z množstva štýlov, podľa toho, ako trénuješ - či už v posilňovni, vonku, na tréningy s vysokou intenzitou alebo vytrvalostné tréningy.

Ako si vybrať najlepšiu dámsku tréningovú obuv

Pre úspešný tréning je výber dokonalej tréningovej obuvi nevyhnutnosťou. So správnymi teniskami vyťažíš z každého tréningu maximum a minimalizuješ možné zranenia.

Ako trénuješ?

Aeróbne tréningy a tréningy v posilňovni si vyžadujú množstvo bočných pohybov a často vytvárajú tlak na chodidlá. Bežiace pásy, výskoky a intervalové tréningy s vysokou intenzitou otestujú nielen teba, ale aj výdrž tvojich tenisiek. Takže, ak máš v pláne použiť klasické bežecké tenisky, ešte si to premysli! Ak chceš vyťažiť zo svojich tréningov maximum a potrebuješ podporu pri každom pohybe, vyber si z dokonale sediacich modelov dámskych tenisiek adidas.

Ak sa tvoj tréning točí okolo behu - či už na bežiacom páse alebo na trati, naša dámska bežecká obuv ti pomôže zdolávať kilometre bez zbytočných problémov.

Viac s boost

Technológia boost™ pomáha maximalizovať tvoj počas tréningu vďaka vlastnostiam, ktoré navracajú energiu. Medzipodrážka boost™ absorbuje otrasy, čo pocítiš pri každom kroku. Pozri si, ktoré modely sú dostupné v našej dámskej kolekcii tenisiek s boost™

Najlepšie dámske tenisky

Súťažné tréningy si vyžadujú silnú športovú výbavu. Trénuj štýlovo v prvotriednej kolekcii dámskej tréningovej obuvi od adidas by Stella McCartney A pre akčné dievčatá po celom svete máme kolekciu StellaSport, ktorá kombinuje výrazný štýl s maximálnou funkčnosťou.