alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Doplnky

 
[1316]

Doplnky, s ktorými nezlepšíš len svoj vzhľad, ale aj výkon

Nie vždy platí, že si na všetko stačíš sám. Občas k najlepšiemu výkonu potrebuješ takú mini pomoc. Napríklad v podobre správnych športových doplnkov adidas. Popravde, vysoko-kvalitné športové doplnky sú pri športe niekedy až nevyhnutné. A keď sa už raz dôkladne vybavíš na svoj beh, plávanie, basketbal či futbal, zistíš, že to inak už ani nechceš. Nech už si spomenieš na čokoľvek, máme to pod palcom. 

Hľadáš športové alebo módne adidas doplnky?

adidas má v portfóliu množstvo doplnkov, ktoré ti uľahčia alebo spríjemnia život, a to neplatí iba na športové aktivity. Ak hľadáš napríklad ponožky, či už na bežné nosenie, na šport alebo vysoké ponožky na futbal, pomôžeme ti s tým. Mimochodom, všetky sú vyrobené z kvalitného materiálu tak, aby sa v nich nohy nepotili, práve naopak, cítili sa najviac pohodlne a prirodzene. Možno máš však v skutočnosti úplne iný problém a hľadáš nejaký doplnok na festival, kedy si chceš uchrániť hlavu pred slnkom. V tom prípade si poď vybrať zo širokej ponuky šiltoviek v rôznych farbách a rôznych dizajnových prevedeniach. Ak ti k tomuto festivalovému doplnku prípadne chýba tá správna adidas ľadvinka, uterák alebo taška, iba sa preklikni na ďalšie stránky v zozname. Pre tých, ktorí zase vstávajú priskoro na ranný beh a je im možno trochu chladno, máme v ponuke aj teplé čiapky.

Zadefinuj si svoj štýl doplnkami adidas

adidas doplnky sú príznačné aj svojím špecifickým dizajnom. Charakteristické logo s troma lístkami či 3-Stripes nájdeš na každom produkte, ale tvoju pozornosť ešte upriamime aj na ďalšie prvky každého produktu. Dávame si špeciálne záležať na tom, aby ti tieto kúsky hovorili z duše a zladili sa s tvojím osobitým imidžom. A neposlednom rade nesklameme ani fanúšikov loptových hier. Od tenisu alebo volejbal, cez ragby, basketbal až po brankárske rukavice či detaily typu hliníkové kolíky na kopačky. A v prípade, že sa rozhodneš si vodu nosiť v trvácnej fľaši, v adidas doplnkoch nájdeš pevnú plastovú alebo aj kovovú, do ktorej si môžeš dať dokonca horúce nápoje. Prejdi si celý zoznam doplnkov a vyber si presne to, čo aktuálne hľadáš.